Groei met ons mee!

Word nu lid

Ons bestuur

Naam Functie E-mail adres
Dick Hulsebosch Voorzitter dick.hulsebosch@planet.nl
Jan Ziel Penningmeester jan@pulsum.nl
Albert Slootweg Secretaris en bestuurslid sectie Noord albert@slootweg.com
     
Jan Leo Oostman Bestuurslid (Centrum) jloostman@hotmail.com
René Klomp Bestuurslid (Graan voor Visch) directie@h-klomp.nl
Ton van der Horst Bestuurslid (De President) tvanderhorst@a-point.nl
Letty Brandt Bestuurslid (Jonge Ondernemers) letty.brandt@rabobank.nl
Almar Bouwman bestuurslid (Beukenhorst) almar@schenkmakelaars.nl
     

Samenstelling Commissie Publiciteit en Activiteiten

Naam E-mail adres
Dick Hulsebosch dick.hulsebosch@planet.nl
Bertine Schröder bschroder@ondernemendhoofddorp.nl
Hans de Jong reception@hoteldebeurs.nl
Michiel Smilde smilde@eventerim.com
Bruno Gorgoni bruno@integrafica.nl
Rik Balder rikbalder@boekuwzending.com
Eric van den Brink eric@masterproject.nl
   
Secretariaat (Bertine Schröder) info@ondernemendhoofddorp.nl